W KRAINIE EMOCJI

W dniu 24.11 w grupie „Tygrysków” i  „Wiewiórek” zostały przeprowadzone zajęcia przez psychologa Magdalenę Sowirka-Gospodaryk z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku.

Maluchy wybrały się w podróż do „Krainy Emocji”, gdzie miały możliwość zapoznać się z uczuciami takimi jak: radość, smutek, złość i zdziwienie. Zajęcia miały na celu głównie wspieranie rozwoju społeczno-emocjonalnego. Poprzez zabawę dzieci mogły uczyć się i akceptować zasady życia społecznego, rozpoznawać i akceptować emocje własne i innych, uczyć się wyrażać emocje oraz radzić sobie z nimi we właściwy i bezpieczny sposób.

Po powrocie z „Krainy Emocji” przedszkolaki podziękowały pani psycholog, wręczając laurkę w postaci świątecznej bombki.