PRZYGODA Z TEATREM

Dzieci z grupy - 6-latki 2 odwiedziły Ełckie Centrum Kultury. Dzięki uprzejmości i gościnności gospodarzy dzieci poznały pomieszczenia i rekwizyty teatralne, a także osoby które pracują w ECK. Sześciolatki miały okazję obejrzeć stroje z różnych zakątków świata. Najwięcej radości sprawiło ich przymierzanie. Następnie przedszkolaki poznały Pana Piotra Witaszczyk reżysera i instruktora tańca, który z wielkim entuzjazmem zdradzał  tajniki aktorskiej sceny, a następnie z tajemniczego kufra wyjmował   coraz to ciekawsze stroje i  rekwizyty za pomocą, których przedszkolaki odegrały małe przedstawienie.  Przygoda z teatrem na długo zagości w naszych sercach. Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu spotkania pani  Edycie Wasiulewskiej.