„PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA”

11 stycznia 2017 roku w naszym przedszkolu wszystkie grupy 3–letnie „Tygryski”, „Sówki” i „Muchomorki” gościły panią z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Na początku spotkania pani Wioleta zaprezentowała przedszkolakom krótkometrażowe filmiki o zwierzętach. Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta, czym jest schronisko i jak można pomóc mieszkającym tam zwierzętom. Największą atrakcją spotkania była kotka – Kropka. Wszystkie dzieci z radością obserwowały zwierzaka, każdy chciał go pogłaskać i chwilkę się pobawić. W podziękowaniu za wizytę wszystkie 3–latki wręczyły pani i jej czworonożnym przyjaciołom z TOZ – u karmę dla psów i kotów, którą przez kilka dni przynosiły do przedszkola. Na zakończenie spotkania każda grupa otrzymała dyplom „Przyjaciela zwierząt”, kalendarze, kolorowanki, naklejki, książeczki oraz słodycze. To było wyjątkowe i bardzo pouczające spotkanie!