PANI JESIEŃ Z WIZYTĄ W „EKOLUDKACH”

To był wyjątkowy poranek dla Muchomorków i Tygrysków…

W poniedziałkowy ranek grupy 3-latków: Muchomorów i Tygrysków odwiedziła „Pani Jesień” - w kolorach złota i czerwieni, w długiej zwiewnej spódnicy, z koszem kolorowych darów. Dzieci przywitały gościa piosenką i zaczęły wspólną zabawę, mając przy tym okazję przypomnienia sobie, jakie skarby można znaleźć na jesiennym spacerze. W spotkaniu międzygrupowym „Pani Jesień” przybliżyła swoją postać, podczas zabaw dzieci utrwaliły cechy charakterystyczne dla jesieni, jej oznaki oraz nazywały dary jesieni. Ogromną radość przedszkolaki czerpały z udziału w atrakcyjnych zabawach z wykorzystaniem kasztanów, żołędzi, szyszek i liści. W podziękowaniu za miłą wizytę dzieci zaprosiły gościa do jesiennego spaceru. Jeszcze długo przedszkolaki będą wspominać „Panią Jesień” i z niecierpliwością wypatrywać chwili, kiedy pojawi się ponownie w przedszkolu.