PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O ZDROWIE

27-go września 2016 roku dzieci z grupy „Wiewióreczki” i „Żuczki” gościły  panią pielęgniarkę Renatę, która w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej trudnej pracy, ale jednocześnie przynoszącej wiele radości. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom w jaki sposób zapobiegać chorobom, infekcjom( właściwie odżywiać się, zachowywać czystość ciała i pomieszczeń, ubierać się adekwatnie do pogody). Dzieci z zaciekawieniem słuchały gościa, oglądały akcesoria przyniesione przez panią Renatę i bardzo sprawnie odgadywały zagadki na temat czystości. Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę „ Mydło, woda dobra rzecz”  i otrzymały od pani pielęgniarki niespodziankę- kolorową naklejkę  z napisem-DZIELNY PACJENT.