POŻEGNANIA Z SZEŚCIOLATKAMI

Ostatnie dni czerwca to czas pożegnań sześciolatków. W każdej grupie z tej okazji odbyły się piękne i jakże wzruszające uroczystości. Był oczywiście polonez, dzieci recytowały okolicznościowe wiersze i śpiewały piosenki.  Zaproszeni rodzice z łezką w oku i w skupieniu oglądali swoje pociechy.  Pani dyrektor Anna Sierotko w każdej grupie wspominała minione cztery lata, życzyła dzieciom wszystkiego najlepszego, samych piątek w szkole, wspaniałych nauczycieli  a rodzicom  dumy i radości  ze swoich dzieci. Wzruszone nauczycielki po raz ostatni mogły zaprezentować umiejętności swoich wychowanków. Po występach artystycznych dzieci wraz z rodzicami dziękowały  paniom za wspólne „przedszkolne” cztery lata a sześciolatki otrzymały dyplomy i pamiątkowe książki.