GRUPA „ŻABKI” W RADIO BAYER FM

Już po raz kolejny grupa 6 latki 2 „Żabki” po raz kolejny odwiedziła studio Radia Bayer  Fm, a to za sprawą cotygodniowej audycji ,,A hoj Kapitanie kierunek przedszkole”. Żabki zaprosiły   słuchaczy w podróż do Krainy Fantazji. Dzieci na początku „wycieczki” poznały Lolika, którego uwięziła zła czarownica, żeby go uwolnić musiały rozwiązać różne zadania. Adrian, Błażej, Kinga, Kacper, Kamila, Hubert, Lena, Maja, Jula oraz Igor, wyruszyli w podróż pociągiem do lasu, w góry i na plażę, ucząc słuchaczy, jak odpowiednio się spakować na poszczególne wycieczki. Następnie przedszkolaki podróżując rowerem dotarły do Krainy Tańca. Na koniec czekała ich piesza wyprawa do Krainy Matematyki, gdzie dzieci rozwiązywały działania. Przedszkolaki pożegnały się ze słuchaczami radia Bayer FM piosenką „Maszeruje wiosna” .