RODZICE DZIECIOM

Każdy Rodzic chce, aby jego dziecko było zdrowe, jadło owoce i warzywa. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego w grupie „Żuczki” Rodzice chętnie włączyli się w realizację zadań z projektu „Jedzmy odpowiedzialnie”. Wspólnie ze swymi dziećmi, zredagowali książeczki, których przekazem było podkreślenie walorów smakowych i zdrowotnych warzyw i owoców. Bajeczki prezentowane były podczas zajęć w przedszkolu przez ich autorów. Atrakcją dla dzieci był teatrzyk „Owocowy sen” w wykonaniu jednej z rodzin naszych wychowanków oraz bajeczka o Dinu, któremu rozbolały ząbki od słodyczy. Mamy nadzieje, że takie metody będą skuteczne w uświadamianiu dzieci o ważności spożywania jarzyn dla zdrowia i rozwoju. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rodzicom i dzieciom.