„MOTYLKI” W TĘCZOWYM DOMU

„Dzień Niepodległości - 11 Listopada” jest dla każdego Polaka ważnym świętem państwowym. Z tej okazji dzieci z grupy 5-latki 4 „Motylki” odwiedziły Środowiskowy Dom Samopomocy w Ełku w celu przedstawienia montażu słowno-muzycznego. Wychowankowie w czasie uroczystości zaprezentowali również tańce takie jak: Szot, Krakowiak, czy Grozik. Dzieci czuły wielką satysfakcję, gdy widziały uśmiechy na twarzach oraz gdy dostawały gromkie brawa od koleżanek i kolegów z innej placówki wychowawczej. Po występie pięciolatki otrzymały podziękowanie za przybycie oraz zostały zaproszone do wspólnego poczęstunku, co zbliżyło uczestników do siebie. W ramach dalszej współpracy grupa "Motylki" została zaproszona do przedstawienia w najbliższym czasie prezentacji artystycznej.