JADĄ WOZY KOLOROWE…..

Rok szkolny 2016/2017 grupa "Jeżyki" rozpoczęła wspólnym wyjazdem na łono natury. 12 września przed przedszkole zajechał wóz zaprzężony w konie. Dzieci wraz z rodzicami wyruszyły na wycieczkę do Nadleśnictwa Mrozy. Na miejscu pan leśnik pokazał przedszkolakom szkółkę leśną i objaśnił dlaczego prowadzi się taką hodowlę. Cała grupa udała się na wspólny spacer. Wszyscy pilnie słuchali tego o czym opowiadał pan leśnik.  Obserwowali drzewa próbując zapamiętać ich nazwy. Wyprawę zakończono pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Konie, które odpoczywały w czasie pobytu dzieci w lesie odwiozły wszystkich do przedszkola. Piękna pogoda i udana wycieczka sprawiły, że początek roku szkolnego okazał się bardzo przyjemny i na nowo zintegrował całą grupę czterolatków 2- "Jeżyki".