EKOLOG Z BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO W „EKOLUDKACH“

29 marca 2017r w grupie 4 latki2 odbyły się zajęcia dla Rady Pedagogicznej, które przeprowadziła pani Danuta  Jolanta Moritz. „Jestem dobrym kolegą” taki był temat zajęć. Celem zajęcia było rozwijanie relacji pomiędzy dziećmi, opartych na wzajemnym szacunku i akceptacji. Dzieci, po obejrzeniu krótkiej inscenizacji opowiadania pt. „Bajka o dwóch ołówkach”, udzielały odpowiedzi na pytania dotyczące przyjaźni. Właściwie reagowały na zmianę dynamiki w muzyce podczas tańca integracyjnego. Świetnie poradziły sobie z rozpoznawaniem emocji na ilustracjach i twarzach kolegów. Pokazały jak sprawnie potrafią posługiwać się nożyczkami i ze zrozumieniem wykonały polecenia nauczycielki. Na koniec Pani Dyrektor Anna Sierotko podziękowała dzieciom za wspaniałą pracę, pochwaliła umiejętności jakimi dzieci wykazały się podczas zajęć.