FESTYN „UŚMIECHNIETE 4 ŁAPY”

W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt, Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Ełku zorganizowali akcję, w której mogli wziąć udział przedszkolacy z MPiŻ „Ekoludki”. Maluchy mogły skorzystać z szeregu atrakcji i niespodzianek m.in. z malowania twarzy, dmuchanego placu zabaw, ogniska na którym były zapewnione kiełbaski oraz pieczywo, gier i zabaw tematycznych, prezentacji filmów o opiece nad pupilami oraz spotkań z ludźmi, których praca bądź pasja związane są z opieką i troską nad zwierzętami. Dzięki festynowi edukacyjnemu „Uśmiechnięte 4 łapy” dzieci zostały uwrażliwione na potrzeby zwierząt oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw ich opiekunów.