DZIEŃ BABCI I DZIADKA W MŁODSZYCH GRUPACH

W dniach 18-19.01.18 r. dzieci z grup 3 i 4-letnich (Żabki, Wiewiórki, Tygryski, Muchomorki i Małe Sówki) zaprosiły swoich dziadków, aby uczcić zbliżające się ich święto. Zaproszeni goście podziwiali umiejętności dzieci prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali wykonawcy z ogromnym zaangażowaniem odtwarzali swoje role, dziękując tym samym za trud włożony w ich wychowanie, za poświęcony czas, cierpliwość, ciepłe słowa, dobre serce oraz za wspaniałe prezenty. Na zakończenie wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi laurkami. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek oraz wspólne zabawy i tańce. Święto Babci i Dziadka w naszym przedszkolu to dzień pełen radości, uśmiechu i wzruszeń.