DZIEŃ  Dj'a  W EKOLUDKACH

9 marca obchodzimy Światowy Dzień Dj'a. Z tej okazji grupa 4-latki 2 "Muchomorki" postanowiła zaprosić pana Wojtka, który podzielił się z nami swoją pasją.

Nasz gość zapoznał wszystkich ze swoim sprzętem oraz opowiedział nam o zawodzie DJ'a. Wyjaśnił na czym polega jego praca oraz dlaczego właśnie muzyka jest jego pasją. DJ pokazał dzieciom jak dobiera się muzykę, odtwarza ją i miksuje na żywo w celu rozbawienia publiczności. Każdy przedszkolak starał się samodzielnie stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne, a nawet dodając efekty dźwiękowe. Spotkanie to przyniosło naszym "Muchomorkom" wiele radości, a w niektórych obudziła się nowa pasja... Dziękujemy za spotkanie!