FESTYN INTEGRACYJNY

Bo wszystkie dzieci nasze są – pod takim hasłem odbył się piknik integracyjny w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki z grupy Misie Lubisie oraz Mądre Sówki gościły 18 maja dzieci i młodzież z Zespołów Rewalidacyjnych Szkoły Podstawowej Specjalnej prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek.

Zgromadzone dzieci, ich opiekunów i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Anna Sierotko, życząc udanej zabawy.

Przedszkolaki wraz z paniami już od samego rana ozdabiały przedszkolny ogród kolorowymi kwiatami a dzięki uprzejmości rodziców przygotowały również słodki poczęstunek. Niecodzienni goście zostali przywitani pięknym tańcem, następnie każdy przedszkolak mógł przedstawić się i poznać imię kolegi, które zostało zapisane na kartce. Zabawom towarzyszyła wesoła muzyka, był kolorowo – integracyjny pociąg oraz zabawy z chustą animacyjną i ogromne banki mydlane. Każdy przedszkolak mógł osobiście pomóc w przemieszczaniu się swoim kolegom, będąc zarazem ich przewodnikiem. Ogromnym zaskoczeniem dla dzieci były upominki przygotowane przez Siostrę Dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej. W domu każdego przedszkolaka zagościł miś w koszulce z logo Tęczowego Domu.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia od przedszkolaków.