FESTYN RODZINNY W EKOLUDKACH

Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.

16 maja w ogrodzie  przedszkolnym odbył  się  coroczny Festyn Rodzinny, który w tym roku został zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Tematem przewodnim była więc Ojczyzna. Z tej okazji nie mogło zabraknąć występu naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały swoje talenty muzyczne oraz taneczne, a wszystko odbyło się w patriotycznej atmosferze. Oprawę muzyczną i wspaniałą zabawę przygotował i poprowadził Teatr "Pod Orzełkiem" z Białegostoku.

Żadne dziecko nie miało okazji się nudzić, gdyż jak w latach ubiegłych i w tym roku nie zabrakło dmuchanych zamków i zjeżdżalni, popcornu, waty cukrowej oraz malowania twarzy w fantastyczne wzory.  Był też pyszny bigosik z „ekoludkowej kuchni” który cieszył się dużą popularnością.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego festynu.

Do zobaczenia za rok!