POMAGAMY BEZDOMNYM KOTKOM

Z powodu zbliżającej się wielkimi krokami zimy, dzieci z przedszkola Ekoludki postanowiły zadbać o bezdomne koty. Przez prawie 2 miesiące przedszkolaki i ich rodzice z wielkim zaangażowaniem zbierali karmę i koce dla zwierząt. Przekazanie zebranych produktów odbyło się w dwóch etapach: 6.12.2017 oraz 11.12.2017, w budynku głównym przedszkola. Grupy biorące udział w zbiórce to: 3 latki 3 Żabki, 3-4 latki Wiewiórki, 4 latki 1 Tygryski, 4 latki 2 Muchomorki, 4 latki 3 Małe sówki i 5 latki Żuczki. Po odbiór karmy przyjechała Pani Kasia Kocent – Zielińska z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Ełku. Opowiedziała dzieciom o tym, jak można pomagać zwierzętom w zimie. Przywiozła ze sobą plakaty oraz lizaki w kształcie serca w podziękowaniu za serce, które przedszkolaki okazały bezdomnym kotkom. W uroczystości przekazania karmy wzięła także udział Pani dyrektor Anna Sierotko, która podziękowała naszemu gościowi za przyjazd i piękne słowa o pomocy dla zwierząt. Wszystkim, którzy czynnie włączyli się w zbiórkę karmy bardzo dziękujemy.