PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniu 18.10.2017r.  w gr. „Żabek” 3-latki 3 odbyła się pierwsza wyjątkowa uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Trzylatki zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań -stały na jednej nodze, podskakiwały i uśmiechały się do publiczności- po czym Pani Dyrektor Anna Sierotko za pomocą „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Każdy przedszkolak otrzymał dyplom i drobny upominek. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.