DRUGA CZĘŚĆ PROJEKTU „POCZTÓWKOWE PRZEDSZKOLE”

W minionym tygodniu kilka grup z naszego przedszkola zrealizowało drugi etap ogólnopolskiego projektu „Pocztówkowe przedszkole” miesięcznika „Bliżej Przedszkola”.

Grupy: 3-latki 3 Żabki, 3-4 latki Wiewiórki, 4-latki 1 Tygryski, 4-latki 3 Małe sówki oraz 5-latki 3 Wiewióreczki w listopadzie wysłały do Krakowa pocztówki z Ełku wraz z pracami plastycznymi o naszym mieście. Teraz otrzymaliśmy odpowiedź – pocztówki z Krakowa. W każdej z grup odbyły się zajęcia o Krakowie, a konkretnie dzieci obejrzały inscenizacje i teatrzyki pt.:”Legenda o smoku wawelskim”. Przedszkolaki były zachwycone historią o sprytnym szewczyku i groźnym smoku mieszkającym na Wawelu. Po inscenizacjach odbyły się także „smocze” gry i zabawy ruchowe.