WIOSENNE ŚMIECIUSZKI

W dniu 14 maja nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu „Wiosna na łące – kreatywne wykorzystanie odpadów”.

Na konkurs wpłynęło 16 prac. Celem konkursu było podnoszenie świadomości ekologicznej, propagowanie zasad wtórnego wykorzystywania odpadów, jako tworzywa artystycznego oraz rozwijanie wyobraźni dzieci. Jury oceniając pracę brało pod uwagę: pomysłowość, estetykę jak również użycie ciekawych materiałów recyklingowych. Jury po długich naradach przyznało I, II i II miejsce oraz trzy wyróżnienia. Pani Dyrektor Anna Sierotko wręczyła laureatom nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Sponsorem nagród była firma ENERGOUTIL. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Wystawę prac konkursowych możemy obejrzeć w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

Serdecznie zapraszamy!