EKOLUDKI ROZDAJĄ TORBY WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Dnia 24 maja odbyła się uroczystość, związana z ubieganiem się placówki o Międzynarodowy Certyfikat "Zielonej Flagi".

Na tę uroczystość zaproszono Dyrektora MPiŻ "Ekoludki Panią Annę Sierotko, dzieci z grup przedszkolnych, ich rodziców, nauczycieli a przede wszystkim firmy, które wsparły nasz projekt:

Firma Usługowo-Budowlana „NEW HOUSE" Paweł Babiński

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ełku

Agencja Ubezpieczeniowa Andrzej Chmielewski

Firma FALA

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Pizzeria Da Grasso

W ramach podziękowań za dobro, życzliwość, wkład finansowy i pomoc w zakupieniu toreb wielokrotnego użytku całej społeczności MPiŻ "Ekoludki" dzieci z grup sześcioletnich  przygotowały  krótkie przedstawienia artystyczne.  Do podziękowań dołączyły się również Pani Dyrektor MPiŻ "Ekoludki" Anna Sierotko oraz koordynator projektu Wicedyrektor Małgorzata Ignatowicz poprzez wręczenie pisemnych podziękowań wraz z drobnymi upominkami wykonanymi przez dzieci z naszego przedszkola. Na zakończenie każda grupa otrzymała torby wielokrotnego użytku, co przyczyni się do zmniejszenia ilości odpadów poprzez rezygnację z reklamówek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas tego dnia swoją obecnością.