ŻEGNAMY SZEŚCIOLATKI

W tym roku żegnaliśmy sześciolatków aż z pięciu grup. Każda uroczystość była inna, wyjątkowa i bardzo wzruszająca. Podczas tych ostatnich spotkań skupieni rodzice, dziadkowie i pozostali zaproszeni goście mogli obejrzeć przygotowane przez panie i dzieci montaże słowno-muzyczne. Przedstawienia przeplatane były tańcem i śpiewem. Wszyscy z łezką w oku żegnali się. Dzieci ze wzruszeniem wspominały lata spędzone w przedszkolu, nauczycielki żegnały swoich podopiecznych i dziękowały rodzicom za życzliwość oraz wieloletnią współpracę. Po części artystycznej,  pani dyrektor Anna Sierotko we wszystkich grupach życzyła dzieciom sukcesów w szkole a rodzicom gratulowała tak wspaniałych dzieci. Na zakończenie były dyplomy, pamiątkowe książki i kwiaty.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I UDANYCH WAKACJI