WARSZTATY „ZŁOTA RĄCZKA” W CKPiU

„Misie Lubisie” i „Pszczółki” uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez CKPiU. Przedszkolaki miały okazję sprostać zadaniom postawionym przez nauczycieli zawodów takich jak: malarz, mechanik samochodowy, ślusarz, murarz oraz sprawdzić swoje umiejętności i predyspozycje.

Pierwszy etapem zajęć było podzielenie dzieci na 3 grupy i przeszkolenie  w zakresie bezpiecznego poruszania się po salach ćwiczeniowych. Dzieci poznały podstawowe narzędzia pracy. Największe zaciekawienie i zainteresowanie wśród przedszkolaków wzbudziła pracownia murarska, malarska oraz mechaniki pojazdowej. Możliwość pomalowania ściany wałkiem bez żadnych konsekwencji, to radość ogromna.

Na zakończenie warsztatów były niespodzianki przygotowane przez panią Izabelę. Dzieci otrzymały cukierki, tematyczne kolorowanki oraz dyplomy Złotej Rączki. Wszyscy szczęśliwi i pełni niesamowitych wrażeń wrócili do przedszkola.

Prowadzone zajęcia wzbogaciły wiedzę i umiejętności naszych przedszkolaków, urozmaiciły zajęcia dydaktyczne. Dziękujemy w imieniu dzieci i ich rodziców - nauczycielki