NASZA AUDYCJA W RADIO

W związku z realizacją projektu „Szkoła przyjazna środowisku” grupa 6-latki 5 „Wiewióreczki” wybrała się do radia Bayer FM by opowiedzieć o działaniach podjętych przez nasze przedszkole związane z  tym przedsięwzięciem. Celem było również  zachęcenie społeczności lokalnej do dbania o naszą planetę. Przedszkolaki wyjaśniły odbiorcom audycji jak można wykonać zabawki  oraz ozdoby do domu ze zużytych rzeczy. Dzieci opowiedziały dlaczego nie należy wyrzucać baterii, lekarstw do kosza i jak ważne jest zbieranie plastikowych nakrętek , które mogą pomóc potrzebującym.  Słuchacze audycji mogli również dowiedzieć się jak w naszym przedszkolu oszczędzamy energię i jak możemy zaoszczędzić ją w swoich domach. Na koniec audycji każdy z uczestników pozdrowił bliskie mu osoby.