DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniach 18-22 stycznia w przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przedstawiały krótkie inscenizacje, śpiewały i tańczyły piosenki po polsku i angielsku, wręczały dziadkom przygotowane własnoręcznie prezenty.

W ramach projektu "Międzypokoleniowa Akademia Żywności Ekologicznej" w jednej z grup dzieci wspólnie z dziadkami, podzielone na zespoły, przygotowały sałatkę owocową z bananów, kiwi, jabłek, winogron i mandarynek.

Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są dla nich takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez przedszkolaków.