"EKOLUDKI" DLA ANDRZEJKA

Dnia 12 października wszystkie grupy pięciolatków wybrały się do Ełckiego Centrum Kultury, aby wziąć udział w akcji "Całym sercem dla Andrzejka".

Dzieci uczestniczyły w zabawach muzycznych, ruchowych oraz w zabawach z bańkami prowadzonych przez właścicieli sali zabaw TROPICO oraz animatorów z Centrum Artystyczno - Edukacyjnego TANMUZ. Pięciolatki miały okazję również spotkać się z ulubionymi postaciami z bajek. Biletem wstępu na salę ECK była cegiełka, którą nasze Przedszkolaki z ogromną przyjemnością i radością w sercu nabyły. Dzięki takim akcjom charytatywnym dzieci uczą się empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych ludzi a przede wszystkim tego, że wspólnie mogą zrobić bardzo wiele.