DOKARMIAMY PTAKI

„Ale frajda dziś w przedszkolu, jest Choinka Noworoczna,

chodźcie tutaj, Piotruś, Olu, bo muzyka bardzo skoczna.

Pani Zosia z maluchami wnet kółeczko zawiązała,

nawet mamy się włączyły gdy muzyczka im zagrała…”

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbyła się Choinka Noworoczna połączona z balem przebierańców. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło w rytm znanych przebojów, uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Gościem na balu był św. Mikołaj, który tańczył razem z dziećmi, a potem rozniósł do sal przygotowane wcześniej prezenty. Wspólna zabawa i miła atmosfera na pewno pozostaną na długo w pamięci naszych przedszkolaków.