EKO BAZAREK

W ramach projektu „Szkoła Przyjazna Środowisku” w przedszkolu odbył się „Eko bazarek”, na którym zostały zaprezentowane i wypromowane przez swoich producentów zdrowe produkty lokalne. Każdy uczestnik mógł nie tylko skosztować, ale również zakupić zdrowe, ekologiczne i domowe specjały. W ofercie znalazły się m.in. soki i konfitury z Gospodarstwa Rolnego Szarek, sery Pani. Marty ., miód z Gospodarstwa Pasiecznego Pana Bartłomieja., ciasta Pani Danuty, chleb Pani Olgi. Swoje stoisko zaprezentowała nam Kooperatywa Ełk, która zrzesza lokalnych dostawców, u których można kupić najlepszej jakości ekologiczne, lokalne produkty spożywcze. Była to okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi  oraz wspierania lokalnych przedsiębiorstw promujących zdrowie.