FESTYN RODZINNY „W RODZINIE SIŁA”

W tym roku festyn rodzinny przebiegł pod hasłem "W rodzinie siła". Festyn otworzyła dyrektor przedszkola - pani Anna Sierotko, a cał± imprezę poprowadził teatr "Orzełek" z Białegostoku, który zorganizował dla dzieci moc atrakcji: piosenki, konkursy i wspólne tańce. Nie zabrakło także występów naszych „ekoludków”: dzieci z grupy 5 latki 4 przygotowane przez Anetę Kossak i Joannę Dmuchowsk± wykonały taniec z flag± Polski, dzieci z grupy 4 latki 2 przygotowane przez Emilię Dzierdzikowsk± i Monikę Rejmer za¶piewały piosenkę o mamie i wykonały układ choreograficzny, a pani Jola Beziuk nauczyła tańca hiszpańskiego dzieci z grup 6 latki 1,2,3 i 4. Dzieci i rodzice mogli także skorzystać z atrakcji oferowanych przez placówkę, takich jak: malowanie twarzy, dmuchane zamki, wata cukrowa i popcorn, owoce no i oczywi¶cie można było jak co roku zakupić fantastyczny bigos przyrz±dzony przez nasze panie kucharki.