JASEŁKA

W grudniu w każdej grupie wiekowej odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez Nauczycielki i przedszkolaków. Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. W naszym przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały swoje przedstawienia. Przedszkolaki ku uciesze swoich rodziców i bliskich , w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Wszystkie spotkania pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.