TURNIEJ WIEDZY ”KOCHAM CIĘ POLSKO

W dniu 16.11.2018 roku, w ramach realizowanego projektu „Piękna Nasza Polska Cała”, odbył się turniej wiedzy o Polsce pt: „Kocham Cię Polsko”. W turnieju brały udział przedstawiciele grup 6-latków, którzy zaprezentowali się własnym okrzykiem powitalnym. Celem turnieju było kształtowanie postaw patriotycznych i rozwijanie umiejętności współpracy u dzieci. Nad przebiegiem konkurencji czuwało Jury w składzie: Pani dyrektor Anna Sierotko, Pani wicedyrektor Małgorzata Ignatowicz, Pani wicedyrektor Anna Konopko i Pan Karol Lipiński. Uczestnicy wykazali się bogatą wiedzą o Polsce: znajomością mapy, legend, umiejętnością czytania i logicznego myślenia. Za tak obszerną wiedzę  o naszym kraju pani dyrektor  pochwaliła dzieci i wręczyła upominki rzeczowe. Na zakończenie wszyscy uczestnicy turnieju wraz z paniami zaśpiewali piosenkę pt: „Jesteśmy Polką i Polakiem”.