POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

W ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” dzieci z grupy 3/4-latki zaprezentowały pokaz mody, który poświęcony był Polsce z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Na wstępie grupa „Kotki” przedstawiła krótki program artystyczny, a następnie zaprezentowała stroje patriotyczne, w które ubrane były dzieci. Na wybiegu w rytm utworów patriotycznych maszerowali żołnierze, sanitariuszki, sportowcy, dziewczynki w strojach krakowskich oraz dzieci w strojach barw narodowych. Każdy maluch dumnie i z powagą przechadzał się po wybiegu. Występ dzieci został nagrodzony brawami od ich starszych kolegów, którzy z wielkim zaciekawieniem oglądali pokaz mody. Pani dyrektor nagrodziła dzieci medalami za ich patriotyczną postawę.