„PRZEDSZKOLAKI DLA NIEPODLEGŁEJ” - ZAJĘCIA OTWARTE

Stulecie Niepodległo¶ci – 11.11.2018 r., to ważna data w historii Polski, to również ważne wydarzenie w naszym przedszkolu.  Po raz pierwszy przedszkolaki z grup „Puchatki” i „Żabki” od¶piewały hymn narodowy.

9 listopada 2018r. w naszym przedszkolu panowała podniosła atmosfera.  Od samego rana dzieci w strojach galowych, przyozdobionych kotylionami oczekiwały swoich rodziców, by wspólnie uczestniczyć w zajęciach otwartych pt.: „Przedszkolaki dla Niepodległej”. Zajęcia rozpoczęły się prezentacj± multimedialn± o symbolach narodowych naszego kraju, następnie wszyscy razem od¶piewali hymn państwowy. Nie zabrakło wierszy o tematyce patriotycznej, czy podróży poci±giem po Polsce. Na zakończenie rodzice wspólnie z dziećmi utworzyli z bibuły flagę Polski.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do uroczysto¶ci, paniom za pomoc w przygotowaniu kotylionów i piękn± dekorację sali.