WALENTYNKI

W czwartek 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Walentynki". To nie tylko święto zakochanych, ale także wspaniała okazja do integracji grup i wzmocnienia przedszkolnych przyjaźni. Dzieci bardzo ciekawie spędziły dzień 14 lutego. Przedszkolaki ubrały się na czerwono, by podkreślić charakter święta..

Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. W tym dniu dzieci wspólnie bawiły się m.in. przy piosence "Dwóm tańczyć się zachciało", rozwiązywały zagadki pt. "Kto kogo kocha? Kto kogo lubi?", kolorowały walentynkowe obrazki. Było wiele zabaw ruchowych i muzycznych, gier dydaktycznych, prac plastycznych, nie zabrakło także słodkich poczęstunków. Dzieci miały również okazję podarować swoim kolegom i koleżankom własnoręcznie wykonane serduszka. Przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach.