EKOLUDEK BEZPIECZNY NA DRODZE

W grupach Tygryski, Jaskółki oraz Niedźwiadki odbyły się zajęcia edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa, prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Ełku. Goście profesjonalnie zaprezentowali przedszkolakom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Opowiedzieli także co należy zrobić jeśli zaczepi nas nieznajomy lub zaatakuje groźny pies. Nasi wychowankowie mieli również okazję dowiedzieć się czym zajmuje się Straż Miejska. Największą radość niewątpliwie sprawił  dzieciom udział w scenkach sytuacyjnych, podczas których mogły wcielić się w rolę kierowców oraz pieszych. Dzięki temu spotkaniu „ekoludkowe” przedszkolaki z pewnością będą wiedziały jak bezpiecznie przebyć drogę do przedszkola.