BEZPIECZNI Z MISIEM

W ramach realizacji projektu „Mi¶ w ¶wiecie wielkiej literatury” w grupie trzylatków „NiedĽwiadki” zostało zrealizowane kolejne działanie „Bezpieczni z małym misiem”. Przedszkolaki na podstawie opowiadania, którym  głównym bohaterem był nasz przyjaciel mi¶, mogły się dowiedzieć  jak szkodliwe dla zdrowia jest  zbyt długie korzystanie z telefonu, tabletu, telewizji. NiedĽwiadki dowiedziały  się, iż nie wszystkie gry dla dzieci s± bezpieczne i przyjemne.  Temat  zagrożeń płyn±cych z gier, Internetu był bardziej  zrozumiały dzięki maskotce  „Tuptusiowi”, która cały czas towarzyszyła dzieciom podczas zajęcia. Podsumowaniem zajęć było wspólne stworzenie plakatu o racjonalnym korzystaniu z Internetu.