CHOINKA NOWOROCZNA

Okres karnawału zawsze będzie kojarzył się z miłą tradycją, przepełnioną muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem, wyczekiwanym przez dzieci są choinki noworoczne. Dostarczają bowiem przedszkolakom wielu przeżyć i radości.

16 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu, tradycyjnie, odbyła się zabawa choinkowa. Tego dnia już od rana w salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę ,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Balony, wijące się serpentyny, kolorowe girlandy oraz przepiękna muzyka na żywo, wprowadziła wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcała do wspólnej, wesołej zabawy i tańców. Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Bal umożliwił dzieciom i paniom spędzenie czasu w miłej, karnawałowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.