KOCHAMY WAS, KOCHAMY CAŁYM SERCEM…

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Pamiętając o tym szczególnym dniu w roku, 17 stycznia, przedszkolaki z grupy Żabki gościły swoje babcie oraz dziadków na uroczystości z tej okazji. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Nie zabrakło również zadań specjalnych do wykonania we współpracy z wnukami. W przepięknej scenografii i miłej atmosferze panie oraz przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.