FERIE NA WESOŁO

„Ferie na wesoło” – tak na pewno czas ferii spędziły czterolatki w przedszkolu. Oprócz malowania, rysowania, zabaw z chustą animacyjną, działy się inne, ciekawe rzeczy, które rekompensowały dzieciom brak zabaw na śniegu.

W ramach współpracy z I LO im. Stefana Żeromskiego, uczennice klasy III D przygotowały przedszkolakom „warsztaty zumby na wesoło”. Zumba dla dzieci to nie tylko ćwiczenia i taniec, to również kształtowanie umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć zumby dzieci uczą się i rozwijają koordynację, równowagę, kształtują i rozwijają swoją kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Zabawy z Julką i Marysią dały dużo radości przedszkolakom. Po intensywnej zabawie był również czas na relaks, uczennice czytały dzieciom najpiękniejsze bajki z biblioteczki przedszkolnej.