PRZEDSZKOLNE JASEŁKA

Jasełka to tradycja naszego przedszkola. W wielu grupach przedszkolnych w grudniu odbyły się tradycyjnie jasełka bożonarodzeniowe. Pięknie przygotowana scenografia, choinka sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali dzieci, które wprowadziły wszystkich w szczególny świąteczny nastrój. Zgodnie z tradycją byli Trzej Królowie, Maryja, Józef, Pastuszkowie i Aniołki. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne stroiki, dekoracje, prezenty oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.