MIKOŁAJKI

Dnia 6 grudnia grupy 4-latki 1 „Żabki” i 4-latki 3 „Zajączki’ obchodziły Mikołajki. W tym dniu w naszym Przedszkolu wszystkie dzieci ubrane były na kolor czerwony i wyglądały jak małe Mikołaje. Od rana wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przyjście niezwykłego gościa - Św. Mikołaja, który przybył wraz z Elfem - ze swoim pomocnikiem. Na powitanie przedszkolaki wspólnie zaśpiewały piosenkę, recytowały wiersz, a następnie zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy. Po wyczerpujących tańcach dzieci miały szansę zrobić zdjęcie z Mikołajem oraz poprosić go o wymarzony prezent. Na koniec zabawy Mikołaj rozdał prezenty wszystkim uczestnikom zabawy, na które z niecierpliwością czekały.

W podziękowaniu dzieci wręczyły Mikołajowi własnoręcznie wykonaną laurkę. Do końca dnia na wszystkich twarzach towarzyszył uśmiech.