EKOLUDKI W ŚWIECIE KREDEK

22 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Kredki przy piosence „Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie”. Tak, kto z nas nie malował w dzieciństwie kredkami. A ile było przy tym zabawy. To dzięki kredkom dzieci mogą wyrazić swoje myśli i uczucia w różnych pracach plastycznych. 22 listopada wszystkie 4- latki postanowiły zamienić ten szary, ponury dzień w barwny i kolorowy. Na początku zabawy z kredkami dzieci ilustrowały ruchem treść piosenki „Kolorowe kredki” Następnie panie przygotowały dla przedszkolaków mini teatrzyk o kredkach. Były różne tańce, konkursy związane z kredkami a na koniec wszystkie grupy malowały kredki wykorzystując różne ich rodzaje. Dzień Kredki zakończył się bajką  „Żółta kredka”.