ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku. W każdym domu i przedszkolu trwają do nich intensywne przygotowania. 13 grudnia odwiedzili  grupę 4-latki2 „Puchatki” rodzice, którzy wspólnie z dziećmi dekorowali pierniczki świąteczne. Każde dziecko z wielkim zaangażowaniem ozdabiało ciasteczka. Zapach korzennych przypraw roznosił się przyjemnym aromatem po całym przedszkolu. Na stołach pojawił się  lukier, czekolada, rysiki dekoracyjne oraz pisaki cukrowe, które pomogły dzieciom w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy, niepowtarzalny i bardzo smaczny! Poprzez wspólne działanie, samodzielne doświadczanie dzieci kultywowały tradycję, rozwijały inwencję twórczą, a przede wszystkim odczuwały radość świątecznego oczekiwania.