EKOLUDKI NA TROPIE MISIÓW

25 listopada wszystkie 4-latki z przedszkola obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia, bo „Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”.

„Nie obejdzie się bez misia”- tak pisała w swoim wierszu M. Czerkawska i dlatego trudno sobie wyobrazić aby tego dnia zabrakło w przedszkolu misia, który jest najmilszą przytulanką i najlepszym przyjacielem dzieci i dorosłych, do którego można się przytulić i powierzyć największe sekrety i tajemnice.

Tego szczególnego dnia Pluszowe Misie opanowały przedszkole. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem misiem. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji. Święto rozpoczęliśmy od parady misiowych osobistości przy dziecięcych przebojach . Dzieci wzięły udział wraz ze swoimi maskotkami w misiowej porannej gimnastyce. Ponadto były tańce, konkursy, zgadywanki. Przedszkolaki tropiły misie w książkach, i nie tylko. Na koniec każda grupa malowała portret misia.

Był to dzień pełen wrażeń i radości.