ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „JESIENNE ZDROWIAKI”

31 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu konstrukcyjno-przestrzennego pt.  "Jesienne Zdrowiaki". Konkurs realizowany był w ramach projektu ekologicznego "Każdy przedszkolak dobrze wie, jak zdrowo i ekologicznie odżywiać się", dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Mali uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami przygotowali niezwykle pomysłowe prace, do których wykonania użyli darów jesieni. Powstały ciekawe kompozycje z kasztanów, żołędzi, szyszek oraz warzyw. Różnorodność prac sprawiła, że komisja miała nie lada problem z przyznaniem pierwszego miejsca. Po długich obradach, jury wyłoniło I, II, III miejsce oraz wyróżnienie w dwóch kategoriach wiekowych. W obecności dyrektora przedszkola, rodziców i przybyłych gości, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, jabłko oraz upominek. Sponsorami nagród rzeczowych były wydawnictwa Aksjomat oraz Egmont. Rozstrzygnięcie konkursu uświetnił występ wokalny grupy 6-latki 5.