BAJKOWY ŚWIAT W „NIEDŹWIADKACH”

W styczniu w grupie 4-latki 2 „Niedźwiadki” zostały zrealizowane kolejne zadania z Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”. Na zajęciach Niedźwiadki przechodząc przez magiczne drzwi przeniosły się do pracowni malarza. Słuchając muzyki klasycznej Vivaldiego pt: „Zima” wykonały pracę plastyczną pt: „Piękno przyrody” wykorzystując do tego stemple i farby plakatowe. Podczas realizacji bloku tematycznego „Bajki, bajeczki” dzieci utrwaliły znajomość bajek pt. „Śpiąca Królewna”, „Calineczka”, „Kopciuszek”. W kolejnym etapie zajęć przedszkolaki miały możliwość wcielić się w wybraną postać bajkową i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w „bajkowej fotobudce”. W grupie czterolatków przez cały tydzień panowała bajkowa aura.