CZTEROLATKI BAWIĄ SIĘ NA BALU

Dzieci z grupy 4-latki 2 i 4-latki 4 uczestniczyły w dniach 15-19 stycznia 2021r w Balu Karnawałowym. Nauczycielki udekorowały salę „Niedźwiadków” i „Śliweczek” kolorowymi balonami i serpentynami. W salach zapanował klimat do tańca i wesołej zabawy. Natomiast rodzice zadbali o ubranie swojej pociechy w strojne, kolorowe i błyszczące bluzeczki, sukieneczki i spódniczki z tiulu. Ponadto wszystkie dzieci w ramach zajęć plastycznych przygotowały " maski weneckie". Dzieciom w dniu balu, udzielał się zachwyt strojem i kolorową salą. Podekscytowane podpatrywały stroje koleżanek i kolegów, były szczęśliwe i chętnie tańczyły. Podczas tańców poddawały się rytmom z płytoteki disco "Smerfne hity" i piosenkom „Fasolinek” np. „Kaczuszki”. Dzieci także uczestniczyły w konkursach i zabawie z balonikiem, który potrafił obsypać szczęśliwe dziecko konfetti!!!! Było fantastycznie i karnawałowo a dla wielu przedszkolaków był to pierwszy taki dziecięcy Bal. Podczas pląsów i korowodów dało się też usłyszeć dzwoneczki Mikołaja. Tak! Tak!  Mikołaj z pomocą Trójki Grupowej obdarował przedszkolaków „Paczką". Dzieci podziękowały Mikołajowi piosenką. Jak zauważyły dzieci, Mikołaj zna wszystkie dzieci w grupie i napracował się bardzo. Paczkę imienną podarował każdemu grzecznemu przedszkolakowi. Dzieci były szczęśliwe i radośnie dzieliły się spostrzeżeniami. Bal Karnawałowy był udany.