DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka w grupach 4-latków był wyjątkowy. W grupie "Śliweczek" dziewczynki z p. Basią zaprosiły chłopaków do zabawy w "Samochody" oraz zorganizowały koncert. Wszystkie dzieci śpiewały piosenkę o Naszym Przyjacielu Trampolinku, potem zaprosiły na witaminkowy poczęstunek. Dzień zakończyliśmy głośnym czytaniem bajki terapeutycznej " Marysia mała złośnica". Po krótkiej  rozmowie dzieci przypomniały "kodeks zachowań",  który muszą respektować też nasi wyjątkowi koledzy.

Przedszkolaki z grupy "Niedźwiadki" zorganizowali kuchenną orkiestrę, wygrywając różne rytmy na przyborach kuchennych. Dzieci wraz z panią narysowały postać przedszkolaka i pomalowały ją wspólnie farbami. Dzień Chłopaka był ciekawy, radosny i  został zakończony zabawami.