DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Jak każdego roku dzieci w przedszkolu obchodziły Dzień Przedszkolaka. W grupie „Śliweczki”  4-latki 4 był to wyjątkowo kolorowy i przepełniony zabawami zręcznościowymi i tańcem dzień. Dodatkowym doświadczeniem było odnowienie " przyrzeczenia"  na Dzielnego Przedszkolaka, jak również pasowanie balonikiem nowych kolegów oraz  składanie życzeń urodzinowych koledze.

W grupie 4-latki 2 „Niedźwiadki” został wyświetlony film z Kubusiem Puchatkiem w roli głównej, który składał dzieciom życzenia i recytował wiersz. Jednym z zadań jakie dzieci miały do wykonania tego dnia było dorysowywanie brakujących części twarzy dla dziewczynki i chłopca. Nie zabrakło też tańców. Dzień Przedszkolaka był szczególnie wesołym dniem.