KONKURS PLASTYCZNY „JA I MOJA RODZINA”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin przypadającego na  15 maja nauczycielki przedszkola zorganizowały konkurs plastyczny „Ja i moja rodzina”. Celem konkursu było nie tylko pogłębianie umiejętności plastycznych w tworzeniu postaci ludzkiej ale przede wszystkim wzmacnianie więzi rodzinnych.

Konkurs przeznaczony został dla dzieci w dwóch grupach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki. Zadaniem dzieci było wykonanie portretu swojej rodziny dowolną techniką malarską, rysunkową lub mieszaną. Dzieci wykazały się pomysłowością w doborze materiałów oraz w wykonaniu finalnym prac. Niezależne jury 12 maja wyłoniło zwycięskie prace konkursowe.

W dniu 13 maja nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy Nauczycielkom i Rodzicom za zaangażowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci w wykonaniu prac konkursowych.